Aktualno┼Ťci
Walentynkowa kropla krwi 2020 PDF Drukuj Email

Jak co roku na pocz─ůtku lutego, nasi krwiodawcy uczcili Walentynki oddaj─ůc honorowo krew dla wszystkich potrzebuj─ůcych tego cennego leku. W ramach┬á trzeciej akcji, kt├│ra odby┼éa si─Ö 06 lutego 2020 roku w ┼Ťwietlicy szkolnej, wszyscy darczy┼äcy oddali do banku krwi 20 250 ml krwi. W dalszym ci─ůgu rywalizujemy z innymi szko┼éami ponadgimnazjalnymi o najlepsze wyniki┬áw honorowym krwiodawstwie w ramach XVII edycji Turnieju dla Szk├│┼é Ponadgimnazjalnych pod has┼éem┬áÔÇ×M┼éoda krew ratuje ┼╝ycieÔÇŁ. Zach─Öcam do udzia┼éu w nast─Öpnych┬á akcjach┬áw kwietniu i w czerwcu br.

Serdecznie dzi─Ökuj─Ö wszystkim honorowym dawcom krwi, kt├│rzy dzi─Öki swojej postawie┬á pomogli┬á potrzebuj─ůcym.

XXVIII Og├│lnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu ┼╗ycia PDF Drukuj Email

13 grudnia 2019 roku w ┼ü├│dzkim Oddziale Okr─Ögowym Polskiego Czerwonego Krzy┼╝a odby┼é si─Ö etap rejonowy XXVIII edycji Og├│lnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu ┼╗ycia Polskiego Czerwonego Krzy┼╝a. Nasz─ů szko┼é─Ö reprezentowa┼é ucze┼ä klasy II b Technikum Logistycznego Bart┼éomiej Olszak. W rywalizacji wzi─Ö┼éo udzia┼é 20 ┼é├│dzkich szk├│┼é. Uczniowie mieli za zadanie rozwi─ůzanie testu sprawdzaj─ůcego wiedz─Ö i umiej─Ötno┼Ťci z zakresu zagro┼╝e┼ä zdrowotnych, ochrony zdrowia, ochrony ┼Ťrodowiska oraz zasad zdrowego stylu ┼╝ycia. Nasz ucze┼ä Bart┼éomiej Olszak zdoby┼é II miejsce w ┼üodzi w┼Ťr├│d szk├│┼é ┼Ťrednich. Nagrod─Ö wr─Öcza┼é Dyrektor ┼üOO PCK Micha┼é Siemi┼äski.

Gratulujemy wyniku i ┼╝yczymy dalszych sukces├│w.

Tusia PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo,
Tusia ponownie potrzebuje naszej pomocy.
We wtorek 14 stycznia br. Tusia b─Ödzie znowu b─Ödzie operowana, dlatego zwracamy si─Ö z pro┼Ťb─ů o wszelk─ů pomoc finansow─ů, prosimy r├│wnie┼╝ o rozpowszechnienie tej informacji w┼Ťr├│d uczni├│w, bo ka┼╝dy grosik si─Ö liczy. Orientacyjny koszt operacji, bada┼ä, leczenia pooperacyjnego to ok 1.000,00 z┼é.
Mamy nadziej─Ö, ┼╝e wsp├│lnie uda nam si─Ö zebra─ç tak─ů kwot─Ö, zw┼éaszcza ┼╝e┬á Pan Doktor zgodzi┼é si─Ö na op┼éacenie wszelkich koszt├│w leczenia Tusi w p├│┼║niejszym terminie.
Puszki s─ů wystawione na portierni i w sekretariacie uczniowskim.

Je┼╝eli absolwenci chcieliby tak┼╝e pom├│c, podajemy numer konta Rady Rodzic├│w - z dopiskiem Dla Tusi: 35156000132025000022640004

Dzi─Ökujemy

Egzaminy zawodowe PDF Drukuj Email

Zapraszamy na nowo otwart─ů stron─Ö z najwi─Öksz─ů w Polsce baz─ů EGZAMIN├ôW ZAWODOWYCH CKE.┬á Na E-ZAWODOWE.PL
znajdziesz 2664 ARKUSZE, zarówno z formuły 2012, jak i 2017. Strona przeznaczona jest dla nauczycieli oraz uczniów SZKÓŁ TECHNIKALNYCH I
BRAN┼╗OWYCH.
Testy rozwi─ůzuje si─Ö bezpo┼Ťrednio na stronie - mo┼╝na j─ů uruchomi─ç na urz─ůdzeniach mobilnych bez konieczno┼Ťci instalacji dodatkowego oprogramowania.
Strona jest w pełni darmowa i pomaga w przygotowaniu do egzaminów zawodowych.

Konkurs biblioteczny PDF Drukuj Email

┼ü├│dzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kszta┼écenia Praktycznego organizuje konkurs biblioteczny dla szk├│┼é ponadgimnazjalnych pod has┼éem : ÔÇ×Na strunach poezjiÔÇŁ.

XIX ŁÓDZKI   FESTIWAL BIBLIOTEK SZKOLNYCH

POKOCHAJ CZYTANIE

pod hasłem

Muzyczne barwy poezji