Aktualności
11 listopada PDF Drukuj Email

W związku z obchodami Dnia Niepodległości w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia. Już wkrótce będzie można obejrzeć zdjęcia.

 
Uwaga - konkurs!!! PDF Drukuj Email

Nasza szkoła uczestniczy w ogólnopolskim konkursie “Nasi bliscy, nasze dzieje, nasza pamię攑 organizowanym przez Fundację Polsko-Niemieckie Pojednanie. Konkurs polega na zbieraniu informacji o osobach represjonowanych pod okupacją niemiecką w latach 1939-1945. Zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie - do wygrania laptopy, iPody i inne atrakcyjne nagrody!
Szczegóły na stronie www.fpnp.pl oraz u pani prof. M.Oleńskiej.

 
Góra grosza PDF Drukuj Email

W dniach 23/11-4/12.2009 organizujemy w naszej szkole już po raz kolejny akcję “Góra grosza”, z której dochód zostanie przeznaczony na pomoc dzieciom z domów dziecka. Zbierajcie monety 1-50groszowe - już wkrótce będziecie mogli dołączyć się do naszej akcji :-)
Pamiętajcie - każdy grosz się liczy.

 
Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole PDF Drukuj Email

Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich pracowników oświaty. Jak co roku Samorząd Uczniowski przygotował niespodziankę dla Grona Pedagogicznego - w tym roku był to pastiż programu “Jak oni śpiewają” Uczniowie w dowcipny i pełen sympatii sposób zobrazowali uczących ich nauczycieli. Po programie “artystycznym” tradycyjnie nowi nauczyciele zostali zaproszeni do wspólnego karaoke.
W tym roku obchody Dnia Edukacji Narodowej były dla naszej szkoły szczególne, ponieważ prócz Nagród Dyrektora Szkoły tego dnia wręczono Nagrodę Prezydenta Miasta Łodzi dla pani prof. Marzeny Więcek za trud włożony w stworzenie pierwszej w Polsce klasy gazowniczej oraz wdrażanie programu autorskiego.

 
Sprzątanie Świata PDF Drukuj Email

W ostatnich dniach uczniowie naszej szkoły wzięli aktywny udział w akcji “Sprzątanie Świata”. Organizatorem akcji była Pani mgr Halina Kujawiak.
Celem akcji jest zwrócenie uwagi na problemy ekologiczne, na konieczność ograniczenia ilości odpadów, ich właściwego składowania i przetwarzania oraz budowanie świadomości ekologicznej wśród młodzieży.
W akcji brało udział 7 klas liceum i technikum. Sprzątano min. Las Łagiewnicki, parki łódzkie teren wokół szkoły. Łącznie w akcji brało udział około 200 uczniów.

 
«pierwszapoprzednia101102następnaostatnia»

Strona 101 z 102
 

 

 

 

 

 


 

 


 

 

 

 

 

Projekt Unijny

 

Projekt Unijny