Podpisanie listu intencyjnego z Gas System S.A. PDF Drukuj Email

Mo┼╝na powiedzie─ç, ┼╝e rok szkolny rozpocz─Öli┼Ťmy "z przytupem". Opr├│cz tradycyjnej uroczysto┼Ťci, kt├│ra odby┼éa si─Ö rano, w naszej Szkole mia┼éo miejsce jeszcze jedno wa┼╝ne wydarzenie - podpisanie listu intencyjnego o wsp├│┼épracy z Operatorem Gazoci─ůg├│w Przesy┼éowych Gaz-System S.A. Jako, ┼╝e chwila donios┼éa, nie oby┼éo si─Ö bez pompy i zaproszonych znamienitych go┼Ťci. zaszczycili nas swoj─ů obecno┼Ťci─ů:

Mirosław Małek - z-ca Dyrektora Oddziału w Rembelszczyźnie

Krzysztof Nóżka i Barbara Jędrzejczyk - Dział Komunikacji Korporacyjnej w Rembelszczyźnie

Agnieszka Chłopek - Biuro Komunikacji Korporacyjnej

a tak┼╝e:

Tomasz Trela - I Wiceprezydent Miasta Łodzi

Ma┼égorzata Niewiadomska-Cudak - Wiceprzewodnicz─ůca Rady Miejskiej w ┼üodzi

Sylwester Paw┼éowski - Przewodnicz─ůcy Komisji Edukacji RM┼ü

Marek Szymański - Dyrektor Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łodzi

Janusz Moss - Dyrektor Łódzkiego Cenrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego

Arkadiusz Klinkiewicz - z-ca Dyrektora Oddziału Zakładu Gazowniczego w Łodzi PSG sp. z o.o.

Jadwiga Kotwicka - Prezes Oddzia┼éu ZNP ┼ü├│d┼║-┼Ür├│dmie┼Ťcie

Wies┼éaw ┼üukawski - Przewodnicz─ůcy Komisji Mi─Ödzyzak┼éadowej NSZZ "Solidarno┼Ť─ç"

Dyrektorzy szkół zawodowych

Przewodnicz─ůcy Rady Rodzic├│w

media

Co to oznacza dla Szko┼éy? Wsp├│┼épraca z Gaz-System S.A. otwiera naszym uczniom nowe mo┼╝liwo┼Ťci praktyk zawodowych, szkole┼ä z zakresu nowoczesnych technologii, zobaczenia jak teoria wyk┼éadana na zaj─Öciach ma zastosowanie w praktyce, a tak┼╝e, dla tych najlepszych - nowe miejsca pracy. Dla naszego Miasta jest to kolejny wielki krok w promowaniu szkolnictwa zawodowego.

Zapraszamy do galerii:

Rozpocz─Öcie roku szkolnego