Nauczanie zdalne PDF Drukuj Email

 

Drodzy Państwo - rodzice, uczniowie, petenci,

W zwi─ůzku z wej┼Ťciem miasta ┼üodzi do strefy czerwony og┼éaszamy, ┼╝e Technikum Nr 3 z dniem 19 pa┼║dziernika 2020 przechodzi bezterminowo (do kolejnego rozporz─ůdzenia) na nauczanie zdalne. Wszystkie zaj─Öcia teoretyczne b─Öd─ů si─Ö odbywa┼éy przez platform─Ö Teams, komunikacja z wychowawcami i nauczycielami mo┼╝liwa jest tak┼╝e przez dziennik elektroniczny Librus. Zaj─Öcia b─Öd─ů si─Ö odbywa┼éy wed┼éug planu zgodnego z zaleceniami Ministerstwa Edukacji - lekcje b─Öd─ů trwa┼éy 30 minut, przerwy mi─Ödzy zaj─Öciami 5 minut. Przypominamy, ┼╝e uczestnictwo w nauczaniu zdalnym jest obowi─ůzkowe - w przypadku k┼éopot├│w technicznych prosze informowa─ç wychowawc├│w lub Dyrekcj─Ö Szko┼éy.

Zaj─Öcia praktyczne oraz projektowe b─Öd─ů mog┼éy si─Ö odbywa─ç na terenie szko┼éy w grupach ustalonych z nauczycielem, nie wi─Ökszych ni┼╝ 10 os├│b.

Uczniowie, kt├│rzy z jakiego┼Ť powodu nie zd─ů┼╝yli odebra─ç podr─Öcznik├│w i innych rzeczy osobistych z szafek szkolnych, mog─ů to zrobi─ç po lekcjach zdalnych, do godziny 15.

Prosimy obserwowa─ç stron─Ö Szko┼éy, oraz og┼éoszenia i korespondencj─Ö w dzienniku elektronicznym Librus. B─Ödziemy Pa┼ästwa informowa─ç na bie┼╝─ůco o jakichkolwiek zmianach.

Administrator strony

 
 

 

 

 

 

 


 

 


 

 

 

 

 

Projekt Unijny

 

Projekt Unijny