"Podziel się wigilią" PDF Drukuj Email

Niby dopiero październik, ale niektórzy myślą już o świętach. Być może ze strachem, bo brakuje na podstawowe zakupy, może ze smutkiem...

Wy też pomyślcie. Zachęcamy gorąco wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli do wzięcia udziału w IX edycji charytatywnej akcji „Podziel się Wigilią” organizowanej przez Fundację Małgorzaty Niemczyk. Pomimo szczególnie trudnego czasu oraz panującej pandemii, chcemy wspólnie przywołać promienne uśmiechy na twarzach dzieci i ich rodzin. Nasza coroczna inicjatywa ułatwia ludziom dobrej woli bezinteresowne działanie na rzecz pomocy dla osób potrzebujących. Wspólnymi siłami pomóżmy dzieciom dotkniętym niepełnosprawnościami oraz chorobami nowotworowymi. Liczymy, że wesprą Państwo naszą akcję i staną się częścią tego niezwykłego przedsięwzięcia. Nawet najmniejszy gest może mieć wielkie znaczenie.

Uprzejmie prosimy o gromadzenie darów i przynoszenie ich do Szkoły w terminie 2-20 listopada br.

Zebrane w szkole produkty będą dołączone do paczek, aby dzieci i ich rodziny miały w tym roku ciepłe i spokojne święta obfitujące w prezenty.

Podsumowanie akcji „Podziel się Wigilią” odbędzie się 14 grudnia.

Serdecznie zapraszamy

Tu link do przykładowej listy produktów

 
 

 

 

 

 

 


 

 


 

 

 

 

 

Projekt Unijny

 

Projekt Unijny