Aktualno┼Ťci
Wiosenna przerwa ┼Ťwi─ůteczka PDF Drukuj Email

Dni Otwarte PDF Drukuj Email

Z uwagi na sytuacj─Ö epidemiologiczn─ů w ca┼éym kraju, informujemy Pa┼ästwa, najbli┼╝szy termin Dni Otwartych 28 marca 20202 zostaje odwo┼éany. Kiedy sytuacja si─Ö unormuje - znajdziemy lepszy termin, by Pa┼ästwa go┼Ťci─ç w progach Szko┼éy.
Życzymy wszystkim Państwu zdrowia i spokoju w tych trudnych czasach.

WYNIKI EGZAMINU ZAWODOWEGO PDF Drukuj Email

Drodzy Uczniowie

Mamy ju┼╝ wasze ┼Ťwiadectwa z egzaminu potwierdzaj─ůcego kwalifikacje zawodowe po egzaminie w sesji stycze┼ä/luty 2020.

W zwi─ůzku z sytuacj─ů w ca┼éym kraju prosimy - wstrzymajcie si─Ö z odbiorem do lepszych czas├│w, a ewentualn─ů niecierpi─ůc─ů zw┼éoki wizyt─Ö w Szkole ustalcie telefonicznie pod numerem 426740275. Dalsze instrukcje i informacje b─Öd─ů przekazywane przez Librusa - sprawdzajcie wiadomo┼Ťci.

Wzory deklaracji na egzamin zawodowy można pobrać z dysku google naszej szkoły tutaj

Ogłoszenie PDF Drukuj Email

Drodzy Państwo,
W zwi─ůzku z o┼Ťwiadczeniem Premiera Mateusza Morawieckiego informujemy, ┼╝e od dnia 12 marca 2020 Szko┼éa nie b─Ödzie realizowa─ç zada┼ä opieku┼äczo-wychowawczych i edukacyjnych. Prosimy o zatrzymanie dzieci w domach i zastosowanie si─Ö do zalece┼ä Ministra zdrowia oraz komunikat├│w Sanepidu i WHO. Administracja tak┼╝e b─Ödzie pracowa┼éa w wymiarze okrojonym.
Jednocze┼Ťnie informujemy, ┼╝e nasi nauczyciele b─Öd─ů realizowali w miar─Ö mo┼╝liwo┼Ťci materia┼é online, za pomoc─ů maili lub informacji na Librusie.
W razie jakichkolwiek zmian, bedziemy Pa┼ästwa informowa─ç tak┼╝e za pomoc─ů Librusa lub na stronach internetowych Szko┼éy.
Prosimy o rozs─ůdek i niewpadanie w panik─Ö.

I konferencja Samorz─ůd├│w Uczniowskich PDF Drukuj Email

28.02.2020┬á przedstawiciele samorz─ůdu uczniowskiego wzi─Öli udzia┼é w I┬áWojew├│dzkiej Konferencji Samorz─ůd├│w Uczniowskich.┬áG┼é├│wnym celem spotkania by┼éa wymiana do┼Ťwiadcze┼ä, dobrych praktyk, a tak┼╝e stworzenie rekomendacji w zakresie funkcjonowania samorz─ůd├│w uczniowskich.┬áWiktoria, Paulina i Janek w pe┼éni zaanga┼╝owali si─Ö w swoje zadania rado┼Ťnie i z dum─ů reprezentuj─ůc naszych uczni├│w. Jak wida─ç czas na m┼éodych - pierwszak├│w. Im nie brakuje energii i dobrych pomys┼é├│w.

Wi─Öcej informacji: